דרושים

מובילים ומצליחים יחד

בואו לחשמל מוטור, החברה המובילה בישראל בתחום הייצור האחזקה והתמיכה המכנית של מנועים חשמליים וציוד סובב, כבר יותר מ-50 שנה.

העבודה אצלנו

כבר יותר מ-50 שנה שחברת חשמל מוטור מצויה בחזית תחום האחזקה והתמיכה המכאנית של מנועים חשמליים וציוד סובב בישראל. זהו המקום היחיד בארץ, שבו תוכלו למצוא את כל השירותים, המוצרים והפתרונות בתחום האחזקה החזויה והמונעת של ציוד סובב תחת קורת גג אחת.

משרות פנויות

טכנאי ציוד סובב

תפקיד מעניין ומאתגר, הכולל ביצוע עבודות מכאניות שקשורות למנועים חשמליים, מפוחים, מדחסים, משאבות וציוד סובב מכל הסוגים. טכנאי הציוד הסובב מבצע בדיקות חשמליות, פירוק והרכבה וכן נדרש לאבחן תקלות בציוד – חלקן נפוצות יותר וחלקן פחות.
קרא עוד

חרט CNC

אם יש לכם רקע וניסיון בעבודת CNC אם אתם דייקנים, מסודרים, שמים לב לפרטים ובעלי נטייה טכנית, יש סיכוי שהמשרה הזו מתאימה לכם. העבודה, שמתמקדת בייצור ועיבוד של חלקי מנועים חשמליים, מצריכה ניסיון ומיומנות בחריטת CNC וגם בעבודה על מחרטה קונבנציונלית.
קרא עוד

מלגזן

משרה מגוונת, הכוללת תחומי אחריות רבים ומתאימה למלגזנים בעלי ניסיון וידע לוגיסטי. עבודת המלגזן בחשמל מוטור כוללת אחריות על סידור השטח התפעולי ועל שינוע ציוד סובב בשטחי המפעל בהתאם לצרכים המשתנים. בנוסף לכך, המשרה כוללת קליטה ומיון של חומרי גלם והכנתם לייצור ועדכון מלאי בהתאם להנפקה.
קרא עוד

רתך / מסגר

תפקיד חיוני ומשמעותי, הכולל בניית גופים וריתוך של חלקים במסגרת ייצור ושיפוץ מנועי חשמל לתעשייה. המשרה, שדורשת ידע בקריאת שרטוטים, משלבת ריתוך באמצעות אלקטרודה CO2 וריתוך אלומיניום.
קרא עוד

קניין רכש אסטרטגי

משרה מרכזית ומאתגרת הכוללת את ניהול הרכש האסטרטגי של החברה מול ספקים שונים ומגוונים בארץ ובעולם. תחומי האחריות הרחבים כולליםבין היתר איתור ספקים ומקורות רכש בארץ ובעולם וניהול העבודה מולם, זיהוי ומעקב אחר צרכי הרכש של החברה מתוך ראייה של מגמות גלובליות, ניהול מו"מ מול ספקים, ניהול תהליכי יצוא ויבוא, מעקב אחר מועדי אספקה והזמנות רכש פתוחות, ועוד
קרא עוד

*לשם הפשטות ולהקלת הקריאה, עמוד זה נוסח בלשון זכר. כלל המשרות פתוחות לבני שני המינים.